Innubio olejčeky

Objavte kvalitu olejov INNUBIO!

Najvyššiu úroveň našich olejov zaručuje úroveň vyspelosti našich technologických procesov, množstvo osvedčených postupov zameraných na zaistenie úplnej bezpečnosti a vysokej kvality a používanie len vybraných surovín z našich vlastných plodín. Kvalitu konečného výrobku ovplyvňuje mnoho detailov.

Najkvalitnejšie suroviny

Základom najkvalitnejšieho konopného extraktu je vhodná surovina, ktorú podrobíme procesu extrakcie. Vlastné plodiny spoločnosti INNUBIO nám umožňujú plnú kontrolu nad surovinou od zasiatia až po zber. Konope pestujeme s maximálnou starostlivosťou, bez použitia akýchkoľvek prípravkov na ochranu rastlín, na neznečistenej pôde úrodnej triedy I. Získavame len celé rastliny druhu Cannabis sativa L., ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom prírodných fytokanabinoidov. Na extrakciu oleja používame certifikované odrody Futura 75 (CBD/CBDA) a Santhica 70 (CBG) získané z certifikovaných semien.

safety and stability
Objavte kvalitu olejov INNUBIO! 4

Zvýšené štandardy kvality – INNUBIO Safety&Stability
Naše extrakty sa získavajú bezpečnou alkoholovou extrakčnou metódou so zvýšenými štandardmi kvality INNUBIO Safety&Stability. Aby sme zabezpečili úplnú bezpečnosť potravín, dodržiavame systém HACCP, analyzujeme nebezpečenstvá a identifikujeme kritické body výrobných procesov, ktoré majú významný vplyv na kvalitu konečného výrobku. Správna hygienická prax GHP sú činnosti a zásady, ktoré sa vzťahujú na všetkých našich zamestnancov zapojených do výrobného procesu a ktoré súvisia s hygienickými postupmi pred, počas a po výrobe potravín. Aby sme zabezpečili, že výroba bude prebiehať spôsobom, ktorý zaručí jej náležitú zdravotnú kvalitu, vykonávame činnosti GMP – Správnej výrobnej praxe v súlade s jej účelom.

nsr extraction
Objavte kvalitu olejov INNUBIO! 5

Extrakcia NSR – patentovaná technológia extrakcie
Použitie modernej patentovanej alkoholovej extrakčnej technológie NSR Extraction (No Solvent Residue) nám poskytuje 100 % záruku získania najčistejšieho konopného extraktu s vysokou stabilitou, biologickou dostupnosťou a celým spektrom prírodných účinných látok: kanabinoidov, flavonoidov, terpenoidov, ako aj cenných vitamínov a mikro- a makroelementov. Na extrakciu používame iba certifikovaný 96% AA – čistý etanol na analýzu.

Vďaka Vám za zdieľanie

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...