Kontakt / dohodnutie si stretnutia

Máte otázky? Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

  Loading...

  Dohodnite si stretnutie. Vyberte si z možností

  Vyberte si termín a čas v kalendári, ktorý vám vyhovuje. Stretnutie sa bude konať online, cez počítač, alebo mobilný telefón. Na výber máte z viac možností ako vidno v ľavo na foto.

  vyber stretnutia

  Po vybratí si času nášho stretnutia 30, alebo 60 minút si vyberte dátum, čas, stlačte “confirm” vyplňte svoje údaje a vyberte si možnosť nášho spoločného mítingu buď cez aplikáciu ZOOM, tú je potrebné mať nainštalovanú (tu si ju viete stiahnuť a nainštalovať podla vášho zariadenia), alebo cez Google meet – tu je výhoda, že ju nie je potrebné mať nainštalovanú a odporúča sa používať prehliadač z nižšie uvedených*. Možete si vybrať aj Facebook video hovor, alebo telefonický rozhovor, tu pokračujte podľa inštrukcií. Na konci stlačte “Schedule event” čím sa stretnutie vytvorí. Po vyplnení a odoslaní všetkých údajov, vám príde email, kde budete mať všetky podrobnosti nášho stretnutia aj s odkazom, linkom na naše stretnutie. V emaily máte možnosť využiť tlačidlo pridať do kalendára. Jednoducho stačíte zelené tlačítko    Áno    a udalosť vám pridá do kalendára. Teším sa na naše spoločné stretnutie.

  * Na stretnutie cez Google meet vám odporúčam používať aktuálnu verziu niektorého prehliadača nižšie:

  Vďaka Vám za zdieľanie ❤️